Mezinárodní folklorní festival CIOFF® Plzeň

International Folklore Festival CIOFF® Pilsen

Internationales Folklorefestival CIOFF® Pilsen


Festival Internacional de Folclore CIOFF® de Pilsen

  •  Festival je řádným  členem                     CIOFF®
  •  CIOFF®
  •  Hlavní partner  festivalu:
  •  Město Plzeň

Festivalová historie

Do dnešního dne se v Plzni představilo celkem 196 souborů (některé opakovaně) z 48 zemí Evropy, Ameriky, AfrikyAsie.

Na této stránce naleznete úplný seznam souborů, které se v minulosti Mezinárodního folklorního festivalu CIOFF® Plzeň zúčastnily.

Zvolte si kontinent:

Amerika Afrika Evropa Asie World map

Podrobné vyhledávání:






Nalezené soubory:

American Rhytm Folk Ensemble
Anatolijan Folk Dance Group
Arlecchino
Baishokai
Baldrián
Balkan
Ballet Folclórico Nayuribes
Ballet Folklorico Sabor Boricua
Ballet National Algerien
Banda de Gaitas Avante Cuideiru - El Carbayon
Bartók
Blokkerder Dansgroep
Borica-Bálint Sándor
Borievka
Břeclavánek
Brezová
Čarnica
Cas Ilinden
Cercle Celtique Gwen Ha Du
Český ráj
Chodský soubor z Mrákova
Cimbálová muzika Jaroslava Čecha
Cimbálová Muzika Milana Broučka
Cimbálová muzika Ohnica
Cimbálová muzika Veltlínek
Compania Folklorica Orizaba IRBAO Repique
Dainava
Dětská Lidová muzika TřemCha
Doina Baraganului
Dolina
Domažlická dudácká muzika
Družba
Dúbrava
Dyleň
Eco Tra I Torrioni
Ekonóm
El-beheira Folk Troupe
Ferguson
Filigrani
FLAŠKINET
Folklore Association of Lakatamia Municipality
Folklore Group Ivan Navratil
Folklore group Tijeras de Ayacucho
Folklorní studio Buchlovice
FS Rozsutec
FS Váh
FS Zemplín
Gajdošská muzika Vladka Zogaty
Gaudemaus
Gauverband Oberpfalz der Heimat- und Volkstrachtenvereine e. V.
Górole
Grup de Danses Pedreguer
Grupo Verodal Casino de Arona
Gymnik
Heimat- und Trachtenverein Schwarzhofen
Holajnicy
Hradišťánek
Hwaseong dance company
Indonéský taneční soubor
Iskra
Ivan Fonović - Zlateta
IYASA
Jahodná
Jaro
Javorník
Jirkovák
Jiskra
Jiskra 58 SOKOL Valcha Plzeň
Jiskřička
Jitřenka
Jizera
Jordan Folk Art Group
Kalamandir
Kanapele
Karmazín
Karousel
Karpaty
Kintari
Konrádyho dudácká muzika
Krakowiak
Krakus
Kud Brodosplit
Kud Stevan Štrbac
KUU Cernik
Kvítek
Kyjovanem II.
L'Eglantino do Lemouzi
L'Orchestrina
Lacio d'amore
Laografiki - Archeologiki Eteria Elassonas
Lazgi
Le Maschere di Rataplam
Ledecká dudácká muzika
Lidová muzika z Chrástu
Lidová muzika z Třemošné
Limbora
Líšňáci
Lučinka
Lukaváček
Lütte Reihe
Maguráčik
Máječek
Malá selská muzika
Mateník
Meteláček a Malý Meteláček
Metelyk
Míkovjan
Mladina
Mladinečka
Mladinka
Mladosť
Mladosť
Mráček
Národopisný soubor Postřekov
National school for folklore arts
Nisanka
Notičky
Old Stars Hradišťan
Oldrzychowice
Oldšava
Olešnica
Omladinka
Opincuta
Orobico
Ostravica
Ostravička
Pentla
Pentlička
Perníček
Písečan
Plzeňáček
Plzeňský MLS - malý lidový soubor
Prácheňáček
Ratelinis
Ratiškovská Dolina
Reet
Rokytí
Rokytička
Rokytka
Rozmarija
Rusavjan
Saddleworth Morris Men
Saint Francis Pipe Band
Šarvanci
Sausiri Dance Academy
Schmerlitz - Sprjewjan
Shabab Elmarwa
Shopski Ensemble
Siemianowice
Skanzen Škoda Plzeň
Škubánek
Slavičánek
Slováček
Slovácký soubor
Sluníčko
Sombrero negro - Manuel Ehécatl
Son Huong
SOP (Spolek odvážných pedagogů)
Soubor valašských písní a tanců Jasénka
Spandan Sanskrutik Trust
Stavbár
Stejarelul
Stodský dudáček
Šumaři
Šumavánek
Sunža
Světlovan
Szöttes
Tanzgruppe
Ten Drum Art Percussion
Tonalli Ambar
Topľan
Trachtengruppe Brienz
Trachtenverein Stamm
TREMOLO - Třemošenský laskavý orchestr
Trnafčan
Tsiskari
Ungdomsringen Uppland
Úslaváček
Úsměv
Úsměváček
Valašský Vojvoda
Včelaran
Veličánek
Velký dechový orchestr ZUŠ Chválenická, Plzeň
Venezuela Tierra de Encanto
Volkstanzgruppe Scheden
Volkstanzguppe Furtwangen e. V.
Vozembach
Vrtek
Vysočan
Warna Indonesia
Williamwood Pipe Band
Yarinaecuador
Žerotín
Zespoł Pieśni I Tańca Ziemi Hrubieszowskiej
vlajka CZ vlajka EN
vlajka DE vlajka FR
vlajka SP vlajka RU